AUTOBUSY

Autobusy RELAX PRASEK 2021

Časy příjezdů autobusů na zastávky jsou orientační. Doporučujeme
přijít s předstihem a počítat i s lehkým zpožděním.

Informace na tel.: 722 934 463‬
V autobuse musí mít cestující po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).
 
Linka č. 1 -Hradec Králové
Hradec Králové Před Hlav. Nádražím ČD (vlakové) 20:00
Stěžery autobus. Zastávka 20:12
Dolní Přím U benzínové pumpy 20:22
Lubno autobus. Zastávka 20:26
Nechanice autobus. zastávka na náměstí 20:30
Staré Nechanice autobus. zastávka 20:31
Kobylice autobus. zastávka 20:38
Prasek
Zpět 3:20
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení
Linka č. 2 – Chlumec n.C., Nový Bydžov
Lovčice autobusová zastávka – na zavolání 722 934 463‬ (min 5 lidi) 21:00
Chlumec nad Cidlinou u vlakového nádraží 21:07
Nepolisy autobusová zastávka 21:13
Luková u zvoničky 21:15
Mlékosrby u prodejny potr., poštovní schránky 21:17
Bydžovská Lhotka na křižovatce 21:20
Měník autobusová zastávka 21:22
Humburky autobusová zastávka 21:25
Nový Bydžov na náměstí u Lva 21:30
Nový Bydžov U Hvězdy 21:32
Prasek 21:40
Zpět 2:15
Linka č. 3 – Hlušice, Nový Bydžov
 
Starý Bydžov autobusová zastávka 21:08
Hlušice autobusová zastávka 21:13
Janovice na křižovatce směr Vinary 21:15
Vinary na křižovatce směr Smidarská Lhota 21:18
Smidarská Lhota autobusová zastávka 21:21
Smidary autobusová zastávka 21:23
Červeňeves autobus. zastávka 21:26
Skřivany autobus. zastávka 21:28
Sloupno autobus. zastávka u hlavní silnice 21:30
Nový Bydžov na náměstí u Lva 21:35
Nový Bydžov U Hvězdy 21:36
Prasek 21:44
Zpět 2:15
Linka č.5 – Nový Bydžov

Nový Bydžov na náměstí u Lva 22:10
Nový Bydžov U Hvězdy 22:12
Zpět 3:00
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení 
Linka č.6 – Jičín, Ostroměř, Hořice

Jičín autobusové nádraží 19:30
Ulibice autobusová zastávka 19:34
Lužany autobusová zastávka 19:36
Konecchlumí autobusová zastávka 19:38
Vojice autobusová zastávka 19:41
Podhorní Újezd autobusová zastávka 19:42
Ostroměř autobusová zastávka u hl. silnice 19:45
Holovousy u hlavní silnice 19:47
Bílsko u hlavní silnice 19:48
Hořice autobusové nádraží u trafiky 19:51
Mílovice na zavolání 722 934 463‬ (min 4 lidi) – křiž. Sm. Bašnice 19:52
Bašnice autobusová zastávka 19:54
Sukorady autobusová zastávka 19:57
Myštěves autobusová zastávka 20:01
Nový Bydžov Metličany autobusová zastávka Metličany 20:10
Prasek 20:22
Odjezd zpět 3:20