AUTOBUSY

Autobusy RELAX PRASEK 2022

Časy příjezdů autobusů na zastávky jsou orientační. Doporučujeme
přijít s předstihem a počítat i s lehkým zpožděním.

Informace na tel.: 722 934 463‬

Info k dopravě – autobusy: Cesta tam – při příjezdu obdrží cestující přímo v autobuse kartičku opravňující ho ke zpáteční jízdě. Cesta zpět: Při odjezdu autobusů z Letního parketu v Prasku mají přednost cestující, kteří přijeli autobusem. Cestující se prokáže kartičkou, kterou dostal při příjezdu. Ostatní zájemci, kteří přijeli jiným svozem (tj. bez „příjezdové“ kartičky), budou moci nastupovat do autobusu pouze v případě volné kapacity. Místa pro cestu zpět jsou přednostně rezervována pro cestující, kteří autobusem přijeli. Děkujeme za pochopení.

AUTOBUSY: jednotné jízdné 50 Kč/ zpáteční jízdenka. Jednosměrná jízdenka 25 Kč.

 
Linka č. 1 -Hradec Králové
Hradec Králové Před Hlav. Nádražím ČD (vlakové) 19:30
Stěžery autobus. Zastávka 19:42
Dolní Přím U benzínové pumpy 19:52
Lubno autobus. Zastávka 19:56
Nechanice autobus. zastávka na náměstí 20:00
Staré Nechanice autobus. zastávka 20:01
Kobylice autobus. zastávka 20:08
Prasek
Zpět 3:20
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení
Linka č. 2 – Chlumec n.C., Nový Bydžov
Lovčice autobusová zastávka – na zavolání 722 934 463‬ (min 5 lidi) 20:30
Chlumec nad Cidlinou u vlakového nádraží 20:37
Nepolisy autobusová zastávka 20:43
Luková u zvoničky 20:45
Mlékosrby u prodejny potr., poštovní schránky 20:47
Bydžovská Lhotka na křižovatce 20:50
Měník autobusová zastávka 20:52
Humburky autobusová zastávka 20:55
Nový Bydžov náměstí u Lva 21:00
Nový Bydžov U Hvězdy 21:02
Prasek 21:10
Zpět 2:15
Linka č. 3 – Hlušice, Nový Bydžov
 
Starý Bydžov autobusová zastávka 20:38
Hlušice autobusová zastávka 20:43
Janovice na křižovatce směr Vinary 20:45
Vinary na křižovatce směr Smidarská Lhota 20:48
Smidarská Lhota autobusová zastávka 20:51
Smidary autobusová zastávka 20:53
Červeňeves autobus. zastávka 20:56
Skřivany autobus. zastávka 20:58
Sloupno autobus. zastávka u hlavní silnice 21:00
Nový Bydžov náměstí U Lva 21:05
Nový Bydžov U Hvězdy 21:06
Prasek 21:14
Zpět 2:15
Linka č.5 – Nový Bydžov

Nový Bydžov U Lva 22:00
Nový Bydžov U Hvězdy 22:02
Zpět 3:00
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení 
Linka č.6 – Jičín, Ostroměř, Hořice

Jičín autobusové nádraží 19:00
Ulibice autobusová zastávka 19:04
Lužany autobusová zastávka 19:06
Konecchlumí autobusová zastávka 19:08
Vojice autobusová zastávka 19:11
Podhorní Újezd autobusová zastávka 19:12
Ostroměř autobusová zastávka u hl. silnice 19:15
Holovousy u hlavní silnice 19:17
Bílsko u hlavní silnice 19:18
Hořice autobusové nádraží u trafiky 19:21
Mílovice na zavolání 722 934 463‬ (min 4 lidi) – křiž. Sm. Bašnice 19:22
Bašnice autobusová zastávka 19:24
Sukorady autobusová zastávka 19:27
Myštěves autobusová zastávka 19:31
Nový Bydžov Metličany autobusová zastávka Metličany 19:40
Prasek 19:52
Odjezd zpět 3:20