AUTOBUSY

Autobusy RELAX PRASEK 2017

Časy příjezdů autobusů na zastávky jsou orientační. Doporučujeme
přijít s předstihem a počítat i s lehkým zpožděním.

Jízdní řád na pátek 11.8. – Peterka se vrací – Michal David revival ZDE!!!!!.

 

Linka č. 1 – Pardubice,HK, Přelouč
 
Řečany autobus. zastávka 19:20
Zdechovice autobus. zastávka na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 19:24
Chvaletice restaurace u Palmy 19:28
Přelouč nové autobusové nádraží 19:38
Valy u Přelouče autobus. zastávka 19:44
Staré Čivice
autobus. zastávka, hostinec 19:50
Popkovice
autobus. zastávka, hostinec 19:54
Pardubice Autobusová zast. ALBERT, Palac. tř. u hlavního vlak. nádraží 20:00
Opatovice nad Labem zastávka u obecního úřadu 20:10
Hradec Králové Před Hlav. Nádražím ČD (vlakové) 20:23
Stěžery autobus. Zastávka 20:28
Dolní Přím autobus. Zastávka 20:32
Lubno autobus. Zastávka 20:36
Nechanice autobus. zastávka na náměstí 20:40
Staré Nechanice autobus. zastávka 20:41
Kobylice autobus. zastávka 20:48
Prasek      
Zpět 3:25
 
Linka č. 2 – Chlumec n.C., Nový Bydžov
Lovčice autobusová zastávka – na zavolání 722 918 706 (min 5 lidi) 21:04
Chlumec nad Cidlinou u vlakového nádraží 21:10
Nepolisy autobusová zastávka 21:12
Zádražany autobusová zastávka 21:16
Záchrašťany autobusová zastávka – na zavolání 722 918 706 (min 5 lidi) 21:18
Nový Bydžov na náměstí u Lva 21:25
Nový Bydžov U Hvězdy 21:27
Prasek   21:35
 
Zpět 2:30
 
Linka č. 3 – Hlušice, Nový Bydžov
 
Starý Bydžov autobusová zastávka 21:15
Hlušice autobusová zastávka 21:20
Janovice na křižovatce směr Vinary 21:22
Vinary na křižovatce směr Smidarská Lhota 21:25
Smidarská Lhota autobusová zastávka 21:28
Smidary autobusová zastávka 21:30
Červeňeves autobus. zastávka 21:33
Skřivany autobus. zastávka 21:35
Sloupno autobus. zastávka u hlavní silnice 21:37
Nový Bydžov na náměstí u Lva 21:42
Nový Bydžov U Hvězdy 21:43
Prasek     21:50
           
Zpět 2:30
 
 
Linka č.5 – Nový Bydžov

Nový Bydžov U Hvězdy 22:30
Nový Bydžov U Hvězdy 23:30
Zpět 3:25
 
 
 
Linka č.6 – Jičín, Ostroměř, Hořice

         
Jičín autobusové nádraží 19:50
Ulibice autobusová zastávka u hl. silnice 19:54
Lužany autobusová zastávka u hl. silnice 19:56
Konecchlumí autobusová zastávka u hl. silnice 19:58
Vojice autobusová zastávka u hl. silnice 20:01
Podhorní Újezd autobusová zastávka u hl. silnice 20:02
Ostroměř autobusová zastávka u hl. Silnice 20:05
Holovousy u hlavní silnice 20:07
Bílsko u hlavní silnice 20:08
Hořice autobusové nádraží u trafiky 20:11
Mílovice   na zavolání 722 918 706 (min 4 lidi) – křiž. Sm. Bašnice 20:12
Bašnice autobusová zastávka 20:14
Sukorady autobusová zastávka 20:17
Myšťeves autobusová zastávka 20:22
Králíky autobusová zastávka 20:26
Nový Bydžov autobusová zastávka Metličany 20:27
Prasek     20:36
           
Odjezd zpět 3:40