AUTOBUSY

Autobusy RELAX PRASEK 2019

Časy příjezdů autobusů na zastávky jsou orientační. Doporučujeme
přijít s předstihem a počítat i s lehkým zpožděním.
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení
 
Linka č. 1 – Pardubice,HK, Přelouč
 
Řečany autobus. zastávka 19:00
Zdechovice autobus. zastávka na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 19:06
Chvaletice restaurace u Palmy 19:14
Přelouč nové autobusové nádraží 19:27
Valy u Přelouče autobus. zastávka 19:33
Staré Čivice autobus. zastávka, hostinec 19:39
Popkovice autobus. zastávka, hostinec 19:43
Pardubice Autobusová zast. ALBERT, Palac. tř. u hlAutobusová zast. ALBERT, Palac. tř. u hlavního vlak. nádraží

avního vlak. nádraží

19:53
Opatovice nad Labem zastávka u obecního úřadu 20:09
Hradec Králové Před Hlav. Nádražím ČD (vlakové) 20:20
Stěžery autobus. Zastávka 20:32
Dolní Přím U benzínové pumpy 20:42
Lubno autobus. Zastávka 20:46
Nechanice autobus. zastávka na náměstí 20:50
Staré Nechanice autobus. zastávka 20:51
Kobylice autobus. zastávka 20:58
Prasek
Zpět 3:25
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení
Linka č. 2 – Chlumec n.C., Nový Bydžov
Lovčice autobusová zastávka – na zavolání 722 918 706 (min 5 lidi) 21:04
Chlumec nad Cidlinou u vlakového nádraží 21:10
Nepolisy autobusová zastávka 21:12
Zádražany autobusová zastávka 21:16
Záchrašťany autobusová zastávka – na zavolání 722 918 706 (min 5 lidi) 21:18
Nový Bydžov na náměstí u Lva 21:25
Nový Bydžov U Hvězdy 21:27
Prasek 21:35
Zpět 2:30
Linka č. 3 – Hlušice, Nový Bydžov
 
Starý Bydžov autobusová zastávka 21:25
Hlušice autobusová zastávka 21:30
Janovice na křižovatce směr Vinary 21:32
Vinary na křižovatce směr Smidarská Lhota 21:35
Smidarská Lhota autobusová zastávka 21:38
Smidary autobusová zastávka 21:40
Červeňeves autobus. zastávka 21:43
Skřivany autobus. zastávka 21:45
Sloupno autobus. zastávka u hlavní silnice 21:47
Nový Bydžov na náměstí u Lva 21:52
Nový Bydžov U Hvězdy 21:53
Prasek 22:00
Zpět 2:30
Linka č.5 – Nový Bydžov

Nový Bydžov na náměstí u Lva 22:38
Nový Bydžov U Hvězdy 22:30
Zpět 3:25
Autobusové zastávky na zavolání je nutné rezervovat maximálně do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení 
Linka č.6 – Jičín, Ostroměř, Hořice

Jičín autobusové nádraží na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 19:50
Ulibice autobusová zastávka u hl. silnice na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 19:54
Lužany autobusová zastávka u hl. silnice na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 19:56
Konecchlumí autobusová zastávka u hl. silnice na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 19:58
Vojice autobusová zastávka u hl. silnice na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 20:01
Podhorní Újezd autobusová zastávka u hl. silnice na zavolání 722 918 706 (min. 5 lidí) 20:02
Ostroměř autobusová zastávka u hl. Silnice 20:05
Holovousy u hlavní silnice 20:07
Bílsko u hlavní silnice 20:08
Hořice autobusové nádraží u trafiky 20:11
Mílovice na zavolání 722 918 706 (min 4 lidi) – křiž. Sm. Bašnice 20:12
Bašnice autobusová zastávka 20:14
Sukorady autobusová zastávka 20:17
Myšťeves autobusová zastávka 20:22
Králíky autobusová zastávka 20:26
Nový Bydžov autobusová zastávka Metličany 20:27
Prasek 20:36
Odjezd zpět 3:40